Продавець Таки, Вигідний оптово-роздрібний інтернет-магазин тканин Мегатекстиль розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
689 відгуків
Мегатекстиль
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Колір
Тип малюнка
Обробка тканини
Основний склад
Особливі властивості
Призначення тканини
Знижка
Наявність товару
Ширина діапазон
Щільність діапазон
Контакти
Таки, Вигідний оптово-роздрібний інтернет-магазин тканин МегатекстильГалинска Анжеліка
Україна Запоріжжя вул.Незалежної України 39б Київ вул. Солом'янська, 3, інститут Дипросзв'язок, оф 215, Запоріжжя, Україна
+380 (67) 614-08-09
менеджер
+380 (50) 422-88-33
менеджер
+380 (68) 202-36-26
менеджер
+380504228833
Мапа
+380 (67) 614-08-09
+380 (50) 422-88-33
+380 (68) 202-36-26

Костюмна вовна

Вовняні тканини - назва групи матеріалів натурального походження. Особливістю м'якої вовни є те, що вона зберігає тепло. Тканини з вовни купують для пошиття зимового верхнього одягу. З цього матеріалу шиють жіночі і чоловічі ділові костюми.

Історія тканин

Вовняні тканини знайомі світу вже багато тисячоліть. Популярністю вони користувалися у стародавніх римлян. Кожен громадянин Риму навряд чи міг купить її, але патриції з задоволенням носили білі тоги з вовняної тканини. Торгівля вовною почалася в середні століття, а до ХІІІ вона визначали економіку Деяких країн (наприклад, Італії). Пізніше естафету виробництва підхопила Англія, спочатку відкривши фабрику у Вінчестер, а пізніше і в інших містах королівства. Виготовлення цієї тканини приносило величезні кошти бюджету Англії, так як ціна висока. Незаконних виробників вовни карали Відсікання руки.

Різновиди

Вовняні тканини відрізняються одна від одної технологією виробництва, фактурою, щільністю і кількістю шерсті у складі (зараз складно знайти натуральну вовну, вовняні тканини містять у собі додавання у вигляді друге натуральних або синтетичних волокон). Ось деякі з різновидів вовняних тканин:

· Корд - так називають вовняну тканину з продольнымы рубчиками на лицьовій стороні, її вживають для пошиття пальто і півпальто.

· Драп це важкий, щільний, грубий і Ворсистий вовняної матеріал. Ця тканина дихаюча, зберігає тепло. Перевагою драпу, забезпечують йому популярність, є його ціна - купить драп можна недорого.

· Креп - підвид вовняної тканини (іноді використовую НЕ шерсть, а шовк). При виробництві в якості основи береться скручена нитка, а як качка - не крученная. Така технологія робить тканину шорсткою.

· Букле - груба вовняна тканина. Букле характерні великі вузлики, Які розташовані з певними проміжками. За рахунок ЦИХ вузликів поверхню тканини - Нерівна. Застосовується для пошиття жіночих костюмів, пальто і суконь.

· Габардин - щільний, міцний і зносостійкі. Винайшов габардин відомий Томас Бербери. Габардин вживають для пошиття плащів, піджаків, пальто та інший верхній одяг.

· Люстрину - французька назва тонкої вовняної тканини, з Характерним блиском. Поширена ця тканина з XVIII століття. З м'яких сортів шили жіночі сукні, з жорстких - чоловічі піджаки і пальто.

· Меланжева тканина. При виготовленні вживають однониточную або кручені меланжевую пряжу.

· Бостон - тканина з чистої вовни, яка відрізняється щільністю. Для цього виду тканини характерні похилі рубчики. Застосовується для пошиття костюмів і пальто.

· Бобрик - назва жорсткої щільної тканини з вовни. Для бобрик характерний короткий стоїть ворс. З цієї тканини шиють верхній одяг.

· Плюш роблять з вовни, з шовку або бавовни. Володіє ворсом, довжина якого 2,2 міліметри.

· Ратин - щільний, але м'який. Короткі завитки густого ворсу - характерна ознака Ратин. Ратин йде на пошиття пальто, кардиганів та іншого верхнього одягу.

· Твід - груба і міцна матерія зі своєрідною фактурою і малюнком. Однотонного твід НЕ буває. Малюнки, що прикрашають цю тканину, дуже різноманітні.

Властивості вовняних виробів і догляд за ними

Слід зазначити, що щільні вовняні тканини НЕ мнуться; вони НЕ накопичують в собі всілякі неприємні запахи і стійкі до забруднень. Ці тканини відштовхують воду, але можуть увібрати її у вигляді пари. М'які вовняні тканини вбирають до 40% вологи від власної ваги, але на дотик залишаються теплими і сухими, за що так високо цінуються.

Щоб утримувати вовняні речі в чистоті, Врахуйте деякі нюанси.

· При пранні виробів з вовни скористайтеся спеціальними засобами для даного виду тканин.

· Перуть речі в теплій воді, а що не перевищує 30 ° C

· М'які, вовняні речі НЕ викручують і НЕ труть.

· Щоб Висушити вироби з вовняної тканини, потрібно покласти їх на плоску поверхню, як можна далі від батарей і прямих променів сонця.

· Гладять речі, зволоживши їх. Кращі режим - «шерсть»

Речі з вовняних тканин ніколи НЕ виходять з моди. Жіночі пальта з м'якої вовни стали трендом останнього сезону. Забарвлення різняться від ніжних і легких сонячних тонів до класичних коричневих і чорних.

Вовняні тканини використовуються для пошиття всіляких жіночих та чоловічих костюмів, пальто, кардиганів та других видів одягу; з них шиють ковдри і пледи. Де б ви не жили: у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Львові, Вінниці, Кривому Розі або будь-якому іншому місті України, - ви можете купити вовняну тканину у нашому інтернет-магазині.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner